Posuvné zastřešení

Alukov

Naše společnost zastupuje kvalitního výrobce bazénového zastřešení českou firmu Alukov, která má dlouholetou tradici, zkušenosti a dodává zastřešení po celé Evropě i mimo ni.

Zastřešení je vyrobeno ve vysoké kvalitě, podrobeno jakostním testům, vyrobeno s důrazem na zesílenou konstrukci zastřešení, spolehlivý způsob dotěsnění polykarbonátových desek, komplexní systém aretování zastřešení proti negativním účinkům větru, možnost plného uzamčení – „dětská pojistka“, osvědčený systém plochých pochozích pojezdových drah KOMFORT a PROGRES a mnoho dalších výhod.

Nabízíme varianty zastřešení od jednoduchých nízkých modelů až po celopodchozí zastřešení. Zastřešení je možné doplnit a rozšířit širokou škálou doplňků, zvolit vhodnou barvu profilu a přizpůsobit dispozice tak, aby plně vyhovovalo Vašim požadavkům.

Proč posuvné zastřešení od Alukovu?

Variabilita a dlouhodobý servis

Využijte svou terasu či bazén za každého počasí – otevřete za horka, uzavřete před chladem a deštěm. Posuvné zastřešení bazénu je vyráběno v několika variantách od jednoduchých nízkých modelů až po celopochozí zastřešení. Vzhled zastřešení vychází z nejnovějších architektonických trendů. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu.
Pošlete nám nezávaznou poptávku

Typy posuvných zastřešení Alukov

Nízké

Nechcete-li narušit vzhled Vaší zahrady, ale přitom je pro Vás důležitý komfort.

Střední

Zlatá střední cesta zahrnující vlatnosti jak nízkých, tak vysokých modelů zastřešení.

Vysoké

Hlavní výhodou vysokých zastřešení bazénů je volný pohyb v celé ploše prostoru.

Typy posuvného zastřešení Alukov

Nízká zastřešení bazénu

Nechcete-li narušit vzhled Vaší zahrady, ale přitom je pro Vás důležitý komfort plavání pod zastřešením bazénu, a to nezávisle na rozmarech počasí, pak je zde pro Vás nízká řada zastřešení bazénu. Nízká zastřešení bazénu dostatečně ochrání Váš bazén před nepřízní počasí, a přitom si můžete dopřát chvilky sportu a relaxace v zakrytém bazénu. Samozřejmostí je pak maximální otevření zastřešení bazénu v letním slunném počasí.

CORONA™ ELEGANT NEO™ RIVIERA
IMPERIA NEO OCEANIC LOW TERRA
VIVA™ CHAMPION AZURE FLAT COMPACT
 
AZURE ANGLE AZURE FLAT  

Středně vysoká zastřešení bazénu

Středně vysoká zastřešení bazénu v sobě zahrnují vlastnosti jak nízkých, tak vysokých modelů zastřešení. V podstatě tak představují „zlatou“ střední cestu. Střední modely zastřešení bazénu šetrně zapadají do konceptu zahrady, a přitom dostatečně splňují nároky klientů, kteří hledají modely dostatečně vysoké, aby poskytly možnost volného pohybu ve střední části zastřešení.

UNIVERSE NEO™ TROPEA NEO™ AZURE COMPACT
   
AZURE    

Vysoká zastřešení bazénu

Vysoká zastřešení bazénu poskytují komfort volného pohybu kolem zastřešeného bazénu a umožňují tak vytvořit u bazénu například i příjemné posezení s rodinou a přáteli. Hlavní výhodou modelové řady vysokých zastřešení bazénů je volný pohyb v celé ploše zastřešeného prostoru kolem bazénu. Kvalitní a léty prověřený systém umožňuje pohyb jednotlivých segmentů zastřešení bazénu v obou směrech. Vznikne tak prostor chráněný proti větru, kde je možné vytvořit a využít místo například pro posezení v zahradním nábytku s rodinou a Vašimi přáteli. Díky vertikálním stěnám se vysoká zastřešení bazénů stávají opravdu prostorným prvkem ve Vaší zahradě.

LAGUNA NEO™ VISION OLYMPIC
OMEGA OCEANIC HIGH ORIENT
RAVENA VENEZIA STYLE

Katalog zastřešení bazénu od společnosti Alukov ke stažení

Velikost 4.4 MB, jazyk CZ, formát PDF

Nakonfigurujte si svůj bazén

Pošlete nám nezávaznou poptávku na bazén

Nakonfigurujte si zakrytí bazénu

Pošlete nám nezávaznou poptávku na zakrytí bazénu

Ukázky našich realizací Alukov