Dozvíte se

Proč objednat bazén
už v zimě?

Protože v létě

se můžete koupat ve vlastním…

Pokud plánujete realizaci bazénu a chcete si užít léto s rodinou u nového bazénu, tak je právě nejvyšší čas pro začátek řešení. V zimě je poptávka po bazénech přirozeně nižší. To znamená, že výhodou je větší časová flexibilita pro naplánování realizace bazénu. 

Jistě nám dáte za pravdu, že pořízení vlastního bydlení, vysněného auta, dovolené či jakékoliv větší investice, předchází pečlivé plánování, hledání informací, zvažování. Ne jinak tomu je u stavby bazénu, který má dotvářet pohodu domova a být místem pro relaxaci celé rodiny v soukromí.

Proto jsme přesvědčeni, že nejlepší volbou je se se zákazníkem osobně poznat, ujistit se, že jsme schopni splnit požadavky, a hlavně poradit s řešením přímo na míru. Čas si na vás udělá samozřejmě majitel firmy pan Macek, s nímž proberete vaši představu přímo na místě stavby a který vám poskytne cenné rady při plánování stavby bazénu a pomůže navrhnout nejlepší možné řešení.

Až následně se může rozběhnout kolečko, do něhož je zapojen nespočet zaměstnanců naší společnosti od rozpočtářů, přes technology až po samotné pracovníky ve výrobě, kde se váš sen bude stávat realitou.

Proces realizace bazénu začíná přípravou návrhu bazénu podle vašich přání a potřeb. Tento krok může trvat i několik týdnů, aby byl zajištěn maximální soulad s vašimi očekáváními. Po schválení návrhu přistupujeme k výrobě vašeho bazénu podle předem schválených plánů. Následuje fáze výkopu a potřeba zhotovení základové desky. Po dokončení hlavní konstrukce bazénu přichází na řadu dodávka bazénu. Během celého procesu spolupracujeme s odborníky, abychom zajistili kvalitní a komplexní služby. Finální uvedení do provozu je klíčovým krokem pro zajištění dlouhé životnosti a bezproblémového provozu.

Objednávka v zimě vám přinese rychlejší a plynulejší průběh celého procesu. Nemějte obavy z komplikací – my se postaráme o každý detail. Kontaktujte nás a dovolte nám realizovat vaše bazénové sny!

A takto už vypadá realizace u zákazníka

Co nabízíme

Specializujeme se na zakázkovou výrobu a montáž polypropylenových bazénů a zastřešení. Jsme česká rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. Nabízíme širokou škálu bazénů různých velikostí a tvarů, které jsou navrženy s ohledem na vaše individuální potřeby. S naší profesionální montáží a kvalitními materiály si můžete být jisti, že váš bazén bude vysoce odolný a dlouhodobě spolehlivý.

Individuální přístup

Schůzka přímo na místě realizace stavby

Zakázková výroba

Bazén vyrobíme přesně podle vašich představ včetně montáže a servisu

Kompletní cenová nabídka

S technickým nákresem bazénu včetně přípravy na případné budoucí zakrytí nebo zastřešení

E-shop

Vlastní e-shop s širokým výběrem bazénového příslušenství a náhradních dílů

A spoustu dalšího...

Co říkají naši zákazníci

„Instalace zastřešení proběhla hladce. Prodloužili jsme si koupací sezonu a naše užívání bazénu se stalo luxusnějším.“

Ševčíkovi, Černá Voda

„5 let jsem vzdoroval rodině, že zabudovaný bazén nebudeme realizovat…. Přesvědčila mě až velmi dobrá reference mého souseda.“

Zákazník, Uherské Hradiště

Podívejte se

Na průběh jedné z našich realizací

Informační leták ke stažení

Velikost 0.8MB, jazyk CZ, formát PDF

Nakonfigurujte si svůj bazén

Pošlete nám nezávaznou poptávku na bazén

Nakonfigurujte si zakrytí bazénu

Pošlete nám nezávaznou poptávku na zakrytí bazénu