Macek a syn

Bezpečnostní plachty

 

Ideální ekonomické řešení celoročního zakrytí bazénu. Plachta je vyrobena z plátna se speciální ochrannou vrstvou. Dodává se v různobarevném provedení a také v solární verzi.

Ochrání vás i váš bazén po celý rok

Bezpečnostní bazénová plachta je vyztužena hliníkovými nosnými trubkami, které jsou na pevno vevařeny do fólie. Plachta neleží na vodní hladině, ale přesahuje přes okraj bazénu +25cm z každé strany. Díky tomu se mezi vodní hladinou a plachtou tvoří termo-izolační polštář, který zamezuje tepelným ztrátám a odpařování vody. Model „SOLAR“ navíc bazénovou vodu znatelně ohřívá.

Plachta je vyrobena z vysoce kvalitní PVC fólie, pevnost plachty je dosažena použitím vnitřní zpevňující struktury. Kotví se do podbetonované dlažby. V čelních krátkých stranách má plachta bezpečnostní kotvení, po bočních dlouhých stranách má kotvení, které je určeno k zajištění plachty mimo koupací sezónu, při nepřízni počasí apod. Plachta se stáčí pomocí ruční stáčecí kliky, po stočení zůstává stočená na okraji bazénu. Roztahuje se pomocí čelního pásu.

Ukázka sbalení a rozbalení bezpečnostní plachty

Ukázka bezpečnostních plachet

Nakonfigurujte si bezpečnostní plachtu

Pošlete nám nezávaznou poptávku na bezpečnostní plachtu