Macek a syn

Bezpečnostní plachty

 

Ideální ekonomické řešení celoročního zakrytí bazénu. Plachta je vyrobena z plátna se speciální ochrannou vrstvou. Dodává se v různobarevném provedení a také v solární verzi.

Ochrání vás i váš bazén po celý rok

Bezpečnostní bazénová plachta je vyztužena hliníkovými nosnými trubkami, které jsou na pevno vevařeny do fólie. Plachta neleží na vodní hladině, ale přesahuje přes okraj bazénu +25cm z každé strany. Díky tomu se mezi vodní hladinou a plachtou tvoří termo-izolační polštář, který zamezuje tepelným ztrátám a odpařování vody. Model „SOLAR“ navíc bazénovou vodu znatelně ohřívá.

Plachta je vyrobena z vysoce kvalitní PVC fólie, pevnost plachty je dosažena použitím vnitřní zpevňující struktury. Kotví se do podbetonované dlažby. V čelních krátkých stranách má plachta bezpečnostní kotvení, po bočních dlouhých stranách má kotvení, které je určeno k zajištění plachty mimo koupací sezónu, při nepřízni počasí apod. Plachta se stáčí pomocí ruční stáčecí kliky, po stočení zůstává stočená na okraji bazénu. Roztahuje se pomocí čelního pásu.

Ukázka bezpečnostních plachet

Nakonfigurujte si bezpečnostní plachtu

Pošlete nám nezávaznou poptávku na bezpečnostní plachtu