Macek a syn

Automatické lamelové zakrytí AquaTop

 
Automatické lamelové zakrytí AquaTop je elegantně integrováno do konstrukce bazénu a splňuje nejvyšší nároky na estetiku. AquaTop nabízí nejrozsáhlejší nabídku lamel na evropském trhu. Nabízí vysokou kvalitu, splňuje vysoké bezpečnostní normy a je šetrné k životnímu prostředí.

Kvalita

T&A vyrábí výrobky šité na míru a používá udržitelné a vysoce kvalitní suroviny a komponenty. Kromě toho je celý výrobní proces monitorován a kontrolován T&A, což zajišťuje špičkový produkt s vysokou a stabilní kvalitou. Výrobky T&A jsou navíc efektivní a šetrné k životnímu prostředí.

Úspora energie

Lamelové zakrytí zajišťuje vyšší teplotu vody v bazénu, protože jsou minimalizovány tepelné ztráty způsobené vypařováním. Kromě toho je bazén během dne mírně zahříván slunečním zářením emitovaným do vody přes kryt. Tento efekt je o to větší, čím tmavší zakrytí si vyberete.

Bezpečnost a záruka

Lamelové zakrytí AquaTop nabízí zvýšenou bezpečnost pro celou rodinu. Bezpečnostní prvky si můžete navolit vy sami použitím přídavných zámků a podpůrných madel. Zakrytí splňuje všechny evropské bezpečnostní normy. Poskytujeme 3 letou záruku a produkt instaluje a udržuje vždy proškolený tým profesionálů.

Technika

Lamelové zakrytí používá kvalitativní systém, který je vhodný jak pro soukromé menší bazény, tak pro větší veřejné bazény. Vše je navrhnuto tak, aby představovalo jednoduché technické ovládání jako jsou:

 • Mechanismus z vysoce kvalitní nerezové oceli AISI 316L
 • Elektrický pohon 24V nebo hydraulický motor
 • Uživatelsky přívětivé ovládání rolet s LCD obrazovkou
 • Servisní režim
 • Dálkové ovládání

Profil lamel

Lamelové zakrytí nabízí dva typy různé lamely, jmenovitě standardní profil 60x14mm se 3 uzavřenými vzduchovými komorami a prémiový profil 67,5×16,5mm se 4 uzavřenými vzduchovými komorami. Standardní profil je k dispozici v PVC a PC, širší profil existuje pouze ve verzi z polykarbonátu.

Výběrem až z devíti dostupných barev se kryt dokonale integruje do prostředí Vaší zahrady.

Izolační hodnoty a životnost

Lamelové zakrytí je odolnější vůči UV záření, což vede ke zvýšení životnosti lamel. Polykarbonátová lamela je mnohem více odolnější než lamely z PVC, protože pevnost stěny profilu souvisí přímo s jeho trvanlivostí. Izolační hodnoty, které určují i do značné míry tvarovou tuhost a rázovou pevnost jsou:

 • Standardní profil 60x14mm : U = 4,55W/m²K
 • Prémiový profil 67,5×16,5 mm : U = 3,80W/m²K

Odolnost vůči nárazu

Polykarbonátové lamely jsou mnohem odolnější vůči nárazu než lamely z PVC. Všechny lamely jsou testovány ve Švýcarsku, kde se zkouší na nárazovou odolnost proti krupobití. Polykarbonátové lamely AquaTop splňují až 100 % odolnost vůči krupobití s až 30 mm.

W

Duté nebo pevné lamely?

Lamely jsou profily s uzavřenými vzduchovými komorami. Výsledkem je vyšší vztlak ve srovnání s pevnými profily. Pokud jde o izolační vlastnosti, jsou duté i pevné lamely na stejné úrovni. Pokud se však rozhodnete pro dutou lamelu, budete mít možnost vybrat si solární verzi, kterou u pevných lamel nenajdete.

Těsnění

Všechny lamely jsou utěsněny koncovými kryty, které jsou přilepeny nebo svařeny ultrazvukem. V případě svařovaných uzávěrů se používají rozšiřující díly v různých velikostech pro kompenzaci rozdílů v šířce bazénu.

PVC profily

White

Beige

Blue

Grey

Transparent

Solar

PC profily

Alu look

Transparent

Solar

Anti Algae Alu look

Anti Algae Solar

Výhody Premium Clean profilu

 • Minimální růst řas díky blokování slunečního světla
 • Zvýšení vztlaku o 25%
 • Zvýšení bezpečnosti
 • Pro nové zakrytí i výměnu opotřebenéh

Elegantní linie

Integrace automatického zakrytí je možná díky začlenění rolovacího mechanismu zakrývání do zadní stěny bazénu. Podlaha krycí jámy zlepšuje cirkulaci vody a tím eliminuje usazování nečistot. Zakrytí je uschováno v krytě z PVC nebo laminátu.

Katalog automatického lamelového zakrytí od společnosti T&A

Velikost 9,6MB, jazyk EN, formát PDF

Nakonfigurujte si svůj bazén

Pošlete nám nezávaznou poptávku na bazén