Zakázková výroba

Naše společnost se zabývá zakázkovou výrobou z polypropylenu. Během našeho působení na trhu jsme vyrobili již mnoho produktů, například šachty, technologické šachty, nádrže různých velikostí a jiné atypické výrobky.
Naše mnohaleté zkušenosti zaručují vysokou efektivitu výroby, přesnost a kvalitu vyráběných dílů. Použitím CNC strojů Vám můžeme nabídnout ekonomickou výrobu na zakázku podle Vašeho návrhu.

Pro výrobu našich bazénů i zakázkovou výrobu používáme polypropylenové desky nejčastěji o síle stěny 5 – 30 mm od osvědčeného dodavatele Röchling Planá nad Lužnicí, se zárukou 5 let na veškeré vady. Dodáváme v barvě bílá, světle modrá, světle šedá, zelená a antracit.

Polypropylen nabízí neomezené možnosti pro výrobu široké škály produktů, které nacházejí uplatnění v různých odvětvích, včetně domácností, průmyslových provozů, živočišné výroby, potravinářství, chemického průmyslu a laboratorního vybavení.

  • Disponuje unikátními vlastnostmi, jako je nenasávání vody, odolnost vůči agresivním prostředím, odolnost vůči látkám, sloučeninám a různým kyselinám. Navíc snáší extrémní teplotní rozsah od -40°C až po 80°C.
  • Splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti, a to i při styku s potravinami, což potvrzuje certifikovaný atest.
  • Je mimořádně odolný vůči korozi a hnilobě, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost v náročných podmínkách.
  • Díky svým výjimečným vlastnostem je polypropylen ideálním materiálem pro různé aplikacekde je vyžadována odolnost vůči extrémním podmínkám a bezpečnostní standardy.

Ukázky zakázkové výroby

Organizér

Organizér do kufru automobilu vyrobený na přání zákazníka. 

Květináče

Pískoviště

Určeno k zakopání do země, může posloužit jako pískoviště nebo mini bazének pro děti nebo domácí mazlíčky.

Víko s nástavcem na zděnou šachtu

Víko nástavce 

Víko nádrže

Nádoba na roztok

Kořenová čistička k zahradnímu jezírku

Bedna, box

AB plast dno – svařená velkoformátová deska

Provádíme i svařování velkých formátů do šíře 5,2 m.

Samonosná nádrž

 

Díky vnitřním výztuhám lze nádrž postavit například do stísněných sklepních prostorů rodinného, popřípadě bytového domu jako retenční nádrž pro přelivový bazén nebo pro zadržení dešťové vody ze střech domů.
Nádrž je vodotěsně uzavřena a není potřeba jakékoliv obezdívky pro zapření stěn nádrže.

Vyrovnávací nádrž na veřejný bazén

Kombi šachta

 Skládá se ze dvou částí – akumulační nádrže a technologické šachty.
Jedna část slouží k uložení bazénové technologie a její druhá část jako retenční nádrž pro přepadovou vodu z přelivového bazénu.

Ukázkový bazén

Jeho předností a současně zajímavostí je akumulační nádrž, která je součástí samotného bazénu, skrytá pod schodištěm. Není tedy zapotřebí externí akumulační nádrž, u které je nutný výkop a natažení potrubí od bazénu.

Poptávka výroby na zákázku

Pošlete nám nezávaznou poptávku na výrobu na zákázku

Galerie zakázkové výroby

HTML galerie Zonerama
HTML galerie 1

Ukázka výroby bazénu