Macek a syn

Bazénové schodiště
 

Schodiště je důležitým a dominantním prvkem bazénu, proto je nutné zamyslet se nad správným výběrem. Schodiště můžete obohatit o pohodlné lavice či masážní trysky a vytvořit tak relaxační zónu. Níže naleznete naši nabídku bazénových schodišť, vybrat si můžete od rohových schodů, které šetří místo v bazénu až po schodiště před celou šíři bazénu. Velikost nášlapu schodu je 300 mm, velikost lavice je 450 mm. Výšku schodů navrhneme individuálně dle hloubky bazénu, aby byl vstup do bazénu bezpečný, snadný a pohodlný.

Přes celou šířku

Schody jsou umístěny v celé délce kratší stěny bazénu. Můžete je využít pro pohodlný vstup do bazénu, relaxaci i jako hrací koutek pro nejmenší.

Přes celou šířku s lavicí

Elegantní a zákazníky nejoblíbenější typ bazénového schodiště. Schodiště doporučujeme pro bazény od délky 3 metrů. Pro větší pohodlí a komfort je možné umístění masážních trysek.

Hranaté venkovní

Plochy schodů můžete využít pro opalování či odpočinek. Umístění schodů na vnější straně bazénu zajistí, že celá plocha bazénu zůstane k dispozici pro plavání či jiné aktivity.

Obdélníkové v rohu

Nejmenší typ bazénového schodiště, doporučujeme spíše pro menší bazény. Svou velikostí šetří místo a vy tak můžete naplno využít téměř celou plochu bazénu.

Hranaté

Efektní hranaté schodiště je navrženo tak, aby zabíralo minimální prostor a zároveň umožňovalo pohodlný vstup do bazénu.

Hranaté s lavicí

K tomuto typu schodiště doporučujeme zabudovat masážní trysky. Lavice pak bude skvělým místem pro odpočinek a relaxaci.

Románské

Moderní a skvělý designový prvek, který vašemu bazénu dodá eleganci. V bazénu budete mít dostatek místa vzhledem k umístění schodů v rohu bazénu.

Románské s lavicí

Eleganci Vašeho bazénu podtrhne přidání masážních trysek. Z lavice tak vytvoříte skvělou relaxační zónu pro vás či herní zónu pro vaše ratolesti.

Dle vašeho přání

Pro ty, kteří si nevyberou, rádi navrhneme atypické bazénové schodiště podle jejich požadavků a přání.

 

  • Všechny schody jsou dodávány standardně s protiskluzovým povrchem!
  • Schodiště je možno doplnit přídržnými madly.
  • U menších rozměrů bazénu doporučujeme schody umístnit v rohu – úspora místa nebo volíme variantu venkovního schodiště. Schody můžou být dodány s libovolným tvarem bazénu a umístněny různě po obvodu bazénu.
  • Všechny schody jsou vybaveny výztužnými podpěrami, schody se musí vždy podbetonovat!
  • Na přání zákazníka vyrábíme i atypické schodiště.

Nakonfigurujte si svůj bazén

Pošlete nám nezávaznou poptávku na bazén

Nakonfigurujte si zakrytí bazénu

Pošlete nám nezávaznou poptávku na zakrytí bazénu