Nízké zastřešení bazénu CHAMPION

 

CHYTRÉ ŘEŠENÍ PÉČE O VÁŠ BAZÉN

Bazénové zastřešení CHAMPION je díky svému designovému zpracování vhodné do každé zahrady. Rafinovaně kombinuje komfort, estetiku a příjemné uživatelské vlastnosti. Nízkou výškou nechává vyniknout architektuře domu, okolní zahradě i samotnému bazénu. Přirozeně se stane součástí vaší snadné a zároveň profesionální péče o bazén.

Teleskopické zastřešení má stabilní odlehčenou konstrukci pro velmi snadný posun všech jeho částí. Průhledné výplně umožňují dokonalý výhled do bazénu i během zavřené polohy. CHAMPION je dokonalý a tichý solitér ve Vaší zahradě. Kvalitní a odolná barva profilů podtrhne jeho celkový vzhled.

 

PROČ CHAMPION

  • Rychlá a jednoduchá montáž
  • Zakázková výroba na míru
  • Unikátní zastřešení s úzkou vodící kolejnicí
  • Důvtipně a prakticky integrované madlo EASY MOVE
  • Zastřešení konstrukčně navrženo jako platforma pro budoucí elektrifikaci posunu segmentů instalační sadou motorů ALUKOV LINE

 

Naše zastřešení si můžete zajistit proti nechtěnému otevření bezpečnostní aretací. Zabezpečí zastřešení před náhlým prudkým větrem v době vaší nepřítomnosti. Ovládání je jednoduché a rychlé.

Pro delší nepřítomnost v bazénu doporučujeme bezpečně uzavřít zastřešení uzamykatelnou aretací. Váš bazén je  bezpečně uzavřen a v bezpečí je kdokoli před nechtěným pádem do vody.

Integrované madlo EASY MOVE využijete pro manuální posun segmentů zastřešení. Madlo máte vždy po ruce. Stačí jej vyjmout z držáku, jednoduchým pohybem zajistit do patky a je připraveno k použití.

 

Výrobní řady

  Šířka Délka
Champion 30×80 do 4,25 m 6,33 m – 12,67 m
Champion 38×100 do 5,25 m 6,33 m – 12,67 m

Kompaktní polykarbonátová výplň 4 mm

Barva konstrukce
   
Stříbrná Antracit