Reference

Reference

Rodina Schauber
Bavorsko

Osobní přístup pana Macka, správný poměr ceny a výkonu nás přesvědčili a navíc jako jedna z mála firem, dodávala bazény v době korona krize.

V průběhu úprav naší zahrady se náš zahradní architekt obrátil na společnost Macek a Syn s žádostí o cenovou nabídku na bazén. Protože nabídka byla pro nás velmi zajímavá, proběhlo u nás na místě osobní setkání s naším zahradním architektem a panem Mackem, abych se s ním mohla osobně seznámit a on nám mohl ukázat a vysvětlit různé technické aspekty a materiály.

Vybrali jsme si společnost Macek a Syn, protože byla cenově velmi výhodná a byla jednou z mála společností, která dokázala dodat bazény v přijatelných termínech v době Korona krize.

Instalace byla docela napínavá, protože krátce před termínem dodání byla v naší ulici zúžena silnice kvůli staveništi a těsně předtím, než mohl být bazén umístěn na základovou desku, musel být betonový základ trochu rozšířen. Naštěstí zaměstnanci společnosti Macek a Syn vždy zachovali chladnou hlavu, a nakonec vše dobře dopadlo.

Z našeho nového bazénu máme velkou radost a za pěkného počasí ho využíváme téměř každý den. Výrazně zvýšil kvalitu života v našem domově – zejména v době zákazu vycházení a omezení cestování během pandemie Korony. 

Můžeme se koupat, kdykoli se nám zachce, a cítíme se ve vlastní zahradě jako na dovolené. 

rodina Schauber
Bavorsko

MACEK a SYN s.r.o.