Macek a syn

Reference

 

Reference rodina Krehl

Reference

rodina Krehl 
Elsteraue, Německo

Dodávka bazénu proběhla bezchybně, bez jakýchkoli problémů. S bazénem jsme velmi spokojeni.

Bylo to dobré rozhodnutí….

S manželkou jsme už dlouho přemýšleli o pořízení bazénu, a proto jsem se o tom zmínil i v práci, že bychom měli zájem si postavit bazén. Můj velmi dobrý kolega mi doporučil firmu Macek a Syn, protože už bazén od této firmy měl a je s ním moc spokojený. U kolegy jsme měli možnost si bazén včetně filtrace a technické místnosti prohlédnout a tímto jsem se přesvědčil, že dostanu kvalitní produkt, proto jsem firmu kontaktoval pomocí jejich online konfigurátoru. 

Pracovníci firmy se hned ozvali a dohodli jsme si schůzku přímo s majitelem firmy panem Mackem. Na schůzce, která se konala u nás doma, mi pan Macek vše vysvětlil, vše jsme spolu probrali a ukázal mi vzorky materiálu, ze kterého bude bazén vyroben. Dále jsem dostal dobrou radu ohledně filtračního zařízení pro velikost našeho bazénu. 

To mě nakonec přesvědčilo a tím bylo jasné, že chceme bazén od této firmy. O kvalitě a velmi dobře provedené práci jsme se mohli přesvědčit již předem u kolegy.

Dodávka bazénu proběhla bezchybně, bez jakýchkoli problémů. Montéři byli také velmi přátelští a vše dobře vysvětlili. S bazénem jsme velmi spokojeni, můžeme si užívat osvěžení kdykoli během dne, můžeme si zaplavat, kdykoli chceme což je to dobré i pro naše zdraví.

Námaha a práce se nám rozhodně vyplatily.

Nebojte se objednat bazén u společnosti Macek a syn, protože se jedná o velmi spolehlivou, otevřenou a vstřícnou firmu.


Rodina Krehl
Elsteraue – Německo