Reference rodina Altmann

Reference

rodina Altmann
Niederwinkling, Bavorsko

Jako rodina milujeme teplé měsíce a koupání.

Ruch veřejného venkovního bazénu nenabízí možnost relaxace jako na dovolené. Klidná a pohodová rodinná dovolená je bohužel s přibývajícím věkem dětí stále dražší, a proto uzrálo rozhodnutí postavit si bazén a přenést dovolenou a relaxaci přímo a natrvalo na zahradu.

O firmě Macek a Syn jsem se dozvěděl od známého, který si postavil přelivový bazén. Během první návštěvy bylo okamžitě jasné, že chceme také přelivový bazén. Zpracování a celkový kvalitativní dojem byly rovněž zcela přesvědčivé.

Na první žádost o cenovou nabídku bylo odpovězeno rychle a podrobně a byla domluvena schůzka u nás doma, kde byly projednány všechny podrobnosti. Krátce poté jsme měli připravenou nabídku k podpisu a byli jsme přesvědčeni o poměru ceny a výkonu. Také schůzka se ukázala jako bezproblémová.

Důvodů, proč jsme si vybrali společnost Macek a Syn, bylo několik. Zaprvé je to faktor flexibility. Každý bazén je vyroben na míru. Nechali jsme například vyrobit lavici, která byla integrována do rohových schodů. Kvalita je důležitá i z hlediska materiálů, protože společnost Macek a Syn používá ve srovnání s jinými dodavateli silnější panely o tloušťce stěny 10 mm. Velmi se mi také líbila velmi tichá konstrukce přepadového kanálu a kombinace akumulační nádrže a technické šachty. Jen málo výrobců nabízí tolik prostoru zejména pro bazénovou techniku.

Během plánování pro nás byla velmi důležitá neustálá podpora při otázkách. Podpora byla vždy velmi dobrá. Dotazy byly vždy zodpovězeny velmi rychle a během výkopových a betonářských prací se díky podrobné dokumentaci podařilo zajistit, že všechny přípravné práce byly provedeny správně. Stavební firma, kterou jsem pověřil přípravnými pracemi, nikdy předtím s takovouto formou bazénu nepracovala, ale mohla se v tomto bodě po celou dobu spolehnout na aktivní podporu pana Macka.

Dodávka proběhla velmi dobře. Montéři byli velmi přátelští a ochotní. Průběh dodání byl skvělý, dokonce i skutečnost, že jsme mohli posunout dodání o 3 týdny kvůli neobvykle chladnému počasí, byla dobrá. Od dodání až po předání šlo vše skvěle. Začalo to příjezdem montérů na minutu přesně, aby mohl být bazén ještě téhož dne později odpoledne usazen, a skončilo to velmi obsáhlou instruktáží o technologii bazénu a předáním.

Váš produkt nám přinesl celou porci kvality života. Všechna přání a požadavky, které jsme vyslovili během plánovací fáze, byly beze zbytku splněny. A i nyní, po předání, jsou nám pan Macek a jeho tým vždy k dispozici s pomocí a radou, pokud máme jakékoli dotazy ohledně technologie nebo ideálního nastavení parametrů vody.

Všem potenciálním zákazníkům bych rád vzkázal, že společnost Macek a Syn nabízí řešení, která jiní dodavatelé nemají.

Pan Altmann
Niederwinkling